АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Створюємо комфортний простір для життя, втілюючи у нього індивідуальність кожного клієнта. Адже дім – це не просто місце для проживання, а завжди нова, унікальна історія.

Ми виконуємо весь комплекс послуг з архітектурного проектування житлових будинків та котеджів та інших комерційних об’єктів, починаючи з проектування, закінчуючи розробкою дизайну і втіленням всього задуманого в життя. Ви отримуєте максимально повний робочий проект і наш авторський нагляд. Ми присутні на Вашому об'єкті до його повної реалізації та облаштування.

pexels-lex-photography-1109541.jpg
pexels-pixabay-276267.jpg

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Ми спеціалізуємося на розробці дизайн інтер’єру найрізноманітніших приміщень, від квартири та будинку до комерційних об'єктів. 

Ми прагнемо створювати простір, де людина буде почувати себе комфортно.

В результаті Ви отримуєте детальний і точний дизайн проект, а також авторський нагляд за реалізацією - контроль реалізації проекту, робота з підрядниками, виїзди на об'єкт, підбір та допомога в закупці матеріалів та обладнання, а також отримання знижок у розмірі 10-20 % при закупці матеріалів у наших партнерів. 

  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • pinterest-social-logo
  • behance-network

Всі матеріали, опубліковані на сайті в будь-якому вигляді, є об'єктами авторського і майнового права.Будь-яке їх використання повинно бути письмово узгоджене з керівником групи.

+38 (067) 25 25 135

leopolis.group@gmail.com

Copyright © 2016 Leopolis Architecture Group