LEOPOLIS ARCHITECTURE GROUP

Leopolis Architecture Group – команда кваліфікованих архітекторів та дизайнерів, які розпочали свою роботу 2013 року у Львові. Ми професійно створюємо комфортні простори для життя, роботи та відпочинку, втілюючи у них індивідуальність кожного клієнта. Ми певні, дім – це місце, яке розповідає, чим живуть та що люблять його господарі, тому кожен об’єкт – це завжди нова, унікальна історія.

Ми спеціалізуємося на дизайні інтер’єру найрізноманітніших приміщень, архітектурному проектуванні житлових будинків та комплексному ландшафтному дизайні. Оскільки будь-який проект – результат спільної роботи, для нас важливо вибудувати довіру і налагодити ефективну комунікацію. У нас чимало ідей, якими ми готові ділитися. Водночас ми обожнюємо виклики, бо з них народжуються новаторські підходи.

За підсумками роботи ми пропонуємо не лише проект, виконаний у форматі фотореалістичної візуалізації. Ми розробляємо кошторисну документацію, підбираємо матеріали відповідно до побажань якості та цін, та знаходимо відповідальних майстрів, які втілюють задумане фахово та вчасно. Кожному нашому проекту притаманні три важливі характеристики - гармонія, ергономічність та якість.

Architect. Lead Interior designer
Interior designer & vizualizator
Founder. Architect & lead designer
Project manager & architect
Interior designer & architect
Interior designer & vizualizator
Interior designer & vizualizator
Interior designer & vizualizator
Interior designer & architect
Interior designer & vizualizator
Show More

Наші переваги

250

ВИКОНАНИХ

ПРОЕКТІВ

50

РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ

15

АРХІТЕКТОРІВ ТА ДИЗАЙНЕРІВ

5

РОКИ

ДІЯЛЬНОСТІ

  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • pinterest-social-logo
  • behance-network

Всі матеріали, опубліковані на сайті в будь-якому вигляді, є об'єктами авторського і майнового права.Будь-яке їх використання повинно бути письмово узгоджене з керівником групи.

+38 (067) 25 25 135

leopolis.group@gmail.com

Copyright © 2016 Leopolis Architecture Group