Minimal House

Minimal House

Area: 195,1 м²

Location: с. Сороки-Львівські, Львівської області

 

Функціональність та свобода в одному просторі - це про наш новий проект індивідуального житлового будинку в околицях Львова. Ви ж не забули, що ми займаємось, також, проектуванням жила? ;)

 

Проект будинку виконано у сучасному стилі та базується на концепції функціональності та мінімалізму. Основним завданням для архітектора було створити на вже існуючому фундаменті стильну сучасну архітектуру, яка не буде схожою на традиційну забудову.

 

В будинку площею 195 м.кв. на першому поверсі розмістилась велика кухня-вітальня площею 46 м.кв. із виходом на терасу, робочий кабінет, ванна кімната та паливна. На другому поверсі є три житлові кімнати, ванна і велика тераса з чудовим видом. Це було маленькою мрією наших замовників;) Завдяки виступаючим об'ємам житлових кімнат другого поверху вдалось збільшити як саму площу кімнат, так і добитись ефектного зовнішнього оформлення фасаду. Втоплені об'єми, обшиті деревом, доповнюють ідею кубічних форм, і водночас є функціональними, адже створюють простір для терас і накриття над ними.

 

Витонченість споруди створюється за рахунок білих стін і дерев'яного фасаду. Дизайн екстер’єру повністю відповідає усім уподобанням наших замовників. А що скажете ви? Подобається таке архітектурне рішення?

фб2.jpg

Подібні проекти