Carpathian house

Carpathian house

Area: 333,92 м²

Location: Pidhorodtsi, Lviv region

Пропонуємо вашій увазі невелику подорож у Прикарпаття. Будинок розташований у гірській місцевості з доволі нетрадиційною архітектурою. Фальцева покрівля переходить у стіни, що робить екстер’єр будинку не лише стильним, але й сучасним.

 

Локація цього проєкту заохочувала нас зробити все можливе, щоби краєвид із вікон став головною родзинкою будинку. Щоби підкреслити це, ми запроєктували великі панорамні вікна, завдяки яким власники мають можливість максимально зблизитись із природою цієї гірської місцевості. До речі, на візуалізаціях ви бачите те, як виглядає панорама в реальності

Завдяки панорамним вікнам, внутрішній простір будинку добре освітлений. На першому поверсі запроєктована кухня-вітальня, простір якої сягає до найвищої точки в будинку — 6,8 м. Круто, чи не так? Із зони кухні ми потрапляємо на патіо, де розташовано мангал та великий обідній стіл. Тут можна влаштувати сімейні посиденьки й насолоджуватись природою. На другому рівні розміщено дві великі спальні, гардероб, а також окремостояча ванна поруч із панорамним вікном. Кімнати тут розташовані в окремих блоках, які виступають на фасаді будинку, додаючи акцентів екстер’єру.

Ділянку ми вирівнювали й замість підпірних стінок тут передбачені великі кам’яні брили, які знаходяться за будівлею, а також дренажна система. Не забули і про гараж, який передбачено на дві машини, а під навісом передбачено місце для квадроциклів.

 

Скажемо відверто, ми закохались у цей проєкт. Адже що може бути краще, ніж рано-вранці вийти на веранду будинку, аби насолодитись краєвидом, попиваючи чашку кави?

Подібні проекти