Jasmin apartment

Наш новий проект – дизайн трикімнатної квартири у Львові. На вулиці із назвою, яка миттєво активізує нюхові рецептори, принаймні, у нас. Квартира розташована на вулиці Жасминовій. Цей проект продовжує серію робіт для молодих сімей, які ми останнім часом виконуємо дедалі частіше. І щоразу – із великим завзяттям.
Замовники – сучасне подружжя із двома дітками. Їхні побажання відповідні: сучасне, стильне помешкання, яке містило б усе необхідне для комфортного проживання. Перевагу надали теплим тонам із використанням скандинавського стилю та лофт-елементів.
Кухня у світлих тонах, наповнена простором і викликає відчуття спокою та впорякованості. Незначна на перший погляд, але корисна деталь – дошка для нотаток. Знадобиться і для важливих нагадувань, і для несподіваних проявів любові до найрідніших. Барна стійка – чудове рішення для нетривалих посиденьок. Повноцінний обідній стіл розмістили у вітальні перед панорамним вікном, з якого відкривається вигляд на парк. Важливе функціональне рішення - з кухні до вітальні веде додатковий вихід. За побажанням клієнтів, у вітальні помістили великий зручний диван та плазму.
Спальня контрастує світло-темними тонами. Увагу привертають відкриті полиці та столик, який можна використовувати як для роботи, так і для вечірнього туалету. Дитяча заоохочує маленьких власників до пригод і розвитку. Кімнату продовжено завдяки заскленому балкону, всередині створено зону для навчання та відпочинку. Ще один балкон у квартирі за побажанням клієнтів – відкритий. Тут приємно порелаксувати, особливо у літній час, за чашкою кави чи келихом вина.

Подібні проекти

Всі матеріали, опубліковані на сайті в будь-якому вигляді, є об'єктами авторського і майнового права.Будь-яке їх використання повинно бути письмово узгоджене з керівником групи.

+38 (067) 25 25 135

leopolis.group@gmail.com

Copyright © 2016 Leopolis Architecture Group