Nordic simplicity

За що ми любимо Скандинавський стиль? За його лаконічність, практичність, універсальність та затишність! Хочете побачити підтвердження наших слів? Ловіть!:)

Новий проект розроблений для дворівневої квартири в ЖК "Добра оселя". До речі, це вже наш третій проект в даному ЖК, і скоро ми покажемо вам ще й четвертий! На першому поверсі ми облаштували денну зону, об'єднану в один великий простір. Як і належить, тут багато білого, доповненого контрастними деталями, світла та практичних рішень. На другому поверсі розміщена спальня господарів. Тут панує абсолютна мінімалістичність та самобутність. Жодних відваблюючих деталей, лише все необхідне для 100%-го відпочинку! Також на другому рівні ми облаштували гостьову кімнату, яка може слугувати ще й кабінетом. Ванну кімнату другого поверху ми збільшили завдяки об'єднанню з невеликим господарським приміщенням поряд. На кожному поверсі є балкон, облаштований в невеличку відпочинкову зону, тож у квартирі появились два додаткових місця для відпочинку.

А що ще? Переглядайте в галереї нашого проекту!
 

Подібні проекти

Всі матеріали, опубліковані на сайті в будь-якому вигляді, є об'єктами авторського і майнового права.Будь-яке їх використання повинно бути письмово узгоджене з керівником групи.

+38 (067) 25 25 135

leopolis.group@gmail.com

Copyright © 2016 Leopolis Architecture Group