Ландшафтний дизайн

 

LEOPOLIS ARCHITECTURE GROUP

Ми - це проектно-дизайнерська група, що поставила за мету принести якісно новий рівень обслуговування у своєму сегменті. Наша мета - створити унікальний дизайн інтер'єру вашого будинку чи квартири. Успішно завершений проект дизайну інтер'єру - це наша ціль.  Діяльність групи заснована на уважному вивченні всіх побажань і смаків клієнтів. Ми  відчуваємо відповідальність за наші проекти. Всім нашим проектам притаманні 3 основні ознаки: якість, користь та гармонія. Завдяки високому професіоналізму, злагодженому механізму роботи і любові до своєї справи – ми досягнули значних успіхів у своїй сфері.

Проект будинку, проект особняка, проект дома, індивідуальне проектування, готові проекти будинків, проекты дачных домов, проект будинку з мансардою, LAG
Ландшафтний дизайн, ландшафтний дизайн львів, дизайн саду, ландшафтне проектування, ландшафтный дизайн участка, ландшафтний дизайн фото
Ландшафтний дизайн, ландшафтний дизайн львів, дизайн саду, ландшафтне проектування, ландшафтный дизайн участка, ландшафтний дизайн фото

Вартість кожного проекту ландшафтного дизайну залежить від його наповненості, складності та обсягів роботи і може змінюватися в залежності від Ваших потреб та побажань. Ціна безпосередньо Вашого проекту ландшафтного дизайну формується після того, як ми виїжджаємо до Вас на об'єкт, вивчаємо всі ваші потреби та побажання, та на базі отриманої інформації формуємо для Вас склад пакету документації проекту та кошторисну пропозицію. Виїзд на об'єкт та первинна консультація - безкоштовна.

НОВІ ПРОЕКТИ

ВАРТІСТЬ РОБІТ

4 ПРИЧИНИ

працювати з нами

Наші переваги

200

ВИКОНАНИХ

ПРОЕКТІВ

40

РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ

15

АРХІТЕКТОРІВ ТА ДИЗАЙНЕРІВ

4

РОКИ

ДІЯЛЬНОСТІ

СМІЛИВІ РІШЕННЯ

оригінальне використання

матеріалів та предметів для створення неповторного проекту

ТВОРЧИЙ ТАНДЕМ

разом із вами створюємо концепцію та основну ідею проекту та на кожному етапі погоджуємо її

ПОСТІЙНІ ЗНИЖКИ

10-20% надаються завдяки партнерським стосункам із постачальниками послуг та матеріалів

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

кожен виконаний нами проект наділений функціональністю та ергономічністю

500грн/100 м.кв.

Дизайн-проект "Базовий"

700грн/100 м.кв.

Дизайн-проект "Стандарт"

900грн/100 м.кв.

Дизайн-проект "Повний"

Ландшафтний дизайн-проект "Повний" Ви отримуєте найбільш повний та розширений комплекс проектної документації щодо благоустрою вашої ділянки. До нього входять: обмірні креслення, генеральний план ділянки, план мощення, план озеленення, технічні креслення елементів благоустрою (клумби, водойми, фонтани, тощо), специфікації по мощенню та озелененню, план освітлення ділянки, фотореалістичні візуалізації. Також Ви отримуєте наш авторський нагляд - контроль реалізації проекту, робота з підрядниками, виїзди на об'єкт протягом благоустрою, консультування майстрів та виконавців, підбір та допомога в закупці матеріалів та озеленення. Ми присутні на Вашому об'єкті до його повної реалізації та облаштування.

Ландшафтний дизайн-проект "Стандарт". Ви отримуєте повний комплекс проектної документації щодо благоустрою вашої ділянки. До нього входять: обмірні креслення, генеральний план ділянки, план мощення, план озеленення, технічні креслення елементів благоустрою (клумби, водойми, фонтани, тощо), специфікації по мощенню та озелененню, план освітлення ділянки. Також Ви отримуєте повний спектр фотореалістичних візуалізацій по благоустрою Вашої ділянки.

Ландшафтний дизайн-проект "Базовий" - це візуалізація основної ідеї проекту. На цьому етапі визначаються основні параметри, показники та планування ділянки: площа озеленення, площа та форма мощення, формується об'ємно-просторове та стилістичне вирішення об'єкта. До складу проекту входять: генеральний план, план висадки озеленення, специфікація рослин та основні візуалізації.

  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • pinterest-social-logo
  • behance-network