Nature 

 

Nature

Area: 136,47 м²

Locatoin: м. Львів, вул. Тернопільська

 

Ми в захваті від тих неймовірних моментів, коли наші проєкт стають реальністю🖤

Цього разу ми завершили ремонт дворівневої квартири, що знаходиться у Львові. Давайте на декілька хвилин поринемо у різноманіття природних текстур та матеріалів, разом із цим проєктом.

 

Скоріш переглядай відео та ділись враженням, а ми тим часом залишимо трішки інформації про деталі. Одним із основних акцентів у вітальні є консольні сходи. Окрема подяка за їх реалізацію компанії Drevych. А також, біокамін від Wild Flame, який огортає квартиру теплом та додає інтер'єру особливої атмосфери. До речі, його можна вмикати через телефон. З корпусними меблями нам допомогли Lomanini, а двері прихованого монтажу розробили компанія Фабрика дверей "Гранд" та компанія PORTANOVA

 

Щодо інших особливостей. Квартира оснащена системою “розумного” будинку, яка контролює доступ до житла, перевіряє рівень температури в приміщенні, налаштовує режими опалення та інші різноманітні функції.

 

Особлива подяка за реалізацію цього проєкту компанії "ВІР-Західбуд"

Подібні проекти

Подібні проекти

Всі матеріали, опубліковані на сайті в будь-якому вигляді, є об'єктами авторського і майнового права.Будь-яке їх використання повинно бути письмово узгоджене з керівником групи.

+38 (067) 25 25 135

leopolis.group@gmail.com

Copyright © 2016 Leopolis Architecture Group